loading spinner

Kvalitní MED z Gruzie Lipový 700 g

Blahodárné účinky medu na lidský organizmus. Vysoký obsah inhibinu a enzymů bojuje a inhibuje růst bakterií, urychluje hojení ran a popálenin, protože má vysoké antiseptické vlastnosti.

Má posilující účinek a obsahuje hodně vápníku, vitamínů C a B a hodně železa, proto se dá užívat i ve formě suplementu.

Lze jej úspěšně použít při žaludečních a jaterních onemocněních, pomáhá vypořádat se s akné, ale má také omlazující účinek 700 g.

Více informací

Cena s DPH:399 Kč

Dostupnost: Na dotaz

Dotázat se na dostupnost

// Dotaz na zboží

* Povinná pole

Zavřít nebo  

  • Léčivé účinky
  • Výborná chuť
  • Výhodná cena
  • Skutečná kvalita
  • Bez doslaďování

0120

Nové

24 měsíců

 
Popis

Základní informace 700 g.

O zdravotních přínosech lipového a akátového medu není třeba moc psát.

Asi každý z nás zná jejich vlastnosti a netrpělivě po nich sahá každý den v případě nachlazení.

Svou výjimečnost v tomto případě připisují Gruzii, zdejší klima do značné míry ovlivňuje jejich chuť a vůni.

Zvláštní pozornost si naopak zaslouží med lipový a kaštanový – má mimořádné zdraví prospěšné vlastnosti, výraznou a jedinečnou chuť, která vás jistě potěší.

Nejdůležitější jsou zdravotní vlastnosti lipového a akátového medu.

Medy, které nabízíme jsou lipový, akátový a lipovo kaštanový, přičemž tyto medy jsou obzvláště cenné, protože bohatá příroda Gruzie a místní klima se promítají do jedinečné chuti, medového aroma a vlastností medu.

Proč med z Gruzie. Gruzie – vlast včelařství a proto-Gruzínci byli nejen prvními vinaři a krejčími na světě, ale byli také průkopnickými včelaři. Zajímavé je také to, že gruzínské včely jsou nejsilnějším druhem včel, dokonce odolnějším a dlouhodobějším než brazilské druhy. Po důkladném prozkoumání asi pěti tisíciletí starých nádob objevených v Gruzii v roce 2003 archeologové prohlásili, že artefakty obsahují nejstarší med na světě. Medové skvrny nalezené v keramických nádobách, které se nacházejí 170 kilometrů západně od Tbilisi, v obci Borjomi, vesnici Sakire, poblíž hory zvané Kodiani. Tento med byl vyroben včelami, které bzučely v Gruzii před 5 500 lety, přibližně za 3500 před naším letopočtem – asi o 2 000 let starší než med nalezený v hrobce egyptského faraóna Tutanchamona, který byl považován za nejstarší dříve. Stejně jako ve starověkém Egyptě, i ve starověkém Gruzii byl med zjevně zabalen pro cesty lidí do posmrtného života. A více než jeden typ, také spolu s výletem, byly lipa, bobule a odrůda lučních květin. Medové nádoby, dva lidské zuby a další artefakty byly nalezeny v hrobce zjevné ženské šlechtičny, která byla objevena v roce 2003 při stavbě ropovodu Baku-Tbilisi-Ceyhan. Blahodárné účinky medu na lidský organizmus. vysoký obsah inhibinu a enzymů bojuje a inhibuje růst bakterií, urychluje hojení ran a popálenin, protože má vysoké antiseptické vlastnosti, má posilující účinek a obsahuje hodně vápníku, vitamínů C a B a hodně železa, proto se dá užívat i ve formě suplementu, lze úspěšně použít při žaludečních a jaterních onemocněních, pomáhá vypořádat se s akné, ale má také omlazující účinek.

// Vaše recenze / hodnocení

 
Hodnocení 0
Tento produkt nemá zatím žádné hodnocení!

Přidat recenzi

// Vložit dotaz

U tohoto produktu nejsou zatím žádné dotazy!

Přidat nový dotaz